Ten serwis jest w trakcie budowy. Niebawem ruszamy z nową stroną www. Za niedogodności przepraszamy.

Filmy

Gala Partner BEzpieczeństwa Ruchu Drogowego 2015

27 listopada 2015 roku w Warszawie odbył się uroczysty finał konkursu Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Po raz szósty wyróżniono osoby, instytucje, organizacje, media i firmy szczególnie zasłużone dla poprawy bezpieczeństwa drogowego w Polsce.

Piknik informacyjny "Bezpiecznie na drodze"

14 czerwca na warszawskim Bemowie odbył się piknik informacyjny „Bezpiecznie na drogach”, promujący Projekt „Budowa centralnego systemu automatycznego nadzoru nad ruchem drogowym”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Infrastruktura i Środowisko.

Kampania społeczna Bądźmy Razem Bezpieczni

Głównym celem kampanii jest zwiększenie bezpieczeństwa w ruchu tramwajowym, eliminacja zagrożeń życia i zdrowia uczestników ruchu drogowego poprzez przestrzeganie przed nieuwagą i brawurą podczas jazdy samochodem oraz propagowanie działań na rzecz bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Piknik z okazji Europejskiego Dnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 2013

Kajetan Kajetanowicz Rajdowy Mistrz Polski zaprasza na piknik z okazji Europejskiego Dnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, który odbędzie się 11 maja 2013 r. na terenie autodromu Automobilklub Polski, Warszawa-Bemowo.

Gala "Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 2012"

Już po raz kolejny rozdano prestiżowe nagrody "Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 2012". Warszawa, Hotel HYATT, 22.11.2012 r.

Gala "Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego 2011"

Druga edycja Gali Partner Bezpieczeństwa Drogowego. Warszawa, Hotel HYATT, 24.11.2011r.

Nowy spot reklamowy w ramach kampanii "Transport jest potrzebny"

W ramach kampanii "Transport jest potrzebny" w TVN CNBC ukały się spoty reklamowe promujące akcję Grupy Raben. Reklamy będą emitowane w dniach od 15. do 31. sierpnia 2011 roku. Łącznie będzie 75 emisji, spotów trwających 30 sekund. Koszty emisji pokryła Grupa Raben. Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego jest jednym z partnerów kampanii.

Transport jest potrzebny

Kampania "Transport jest potrzebny" realizowana jest przez naszego partnera grupę Raben. Więcej informacji nt kampanii można znaleźć na stronie http://www.raben-group.com/pl/home_pl.php

„Daj sygnał kierowcy. Noś odblaski. Włącz myślenie”

W okresie jesienno – zimowym Sekretariat KRBRD realizuje kampanię społeczną pod hasłem „Moda na odblaski. Włącz myślenie”. Jest to okres szczególnie trudny dla niechronionych uczestników ruchu drogowego, z uwagi na szybko zapadający zmrok i pogarszające się warunki atmosferyczne, które często są przyczyną wypadków drogowych z udziałem pieszych, rowerzystów, dzieci czy seniorów.

Pierwsza nagroda w konkursie filmowym

Film zrealizowany na podstawie scenariusza Joanny Maksymowicz „Nie zatrzymuj życia”

Zachowania kierowców

Film o negatywnych zachowaniach kierowców na pasach dla pieszych.