Ten serwis jest w trakcie budowy. Niebawem ruszamy z nową stroną www. Za niedogodności przepraszamy.

Grupa AXA

Grupa AXA jest światowym liderem w ubezpieczeniach i zarządzaniu aktywami. Zatrudnia 161 tys. pracowników, którzy świadczą usługi dla 103 mln klientów w 64 krajach. 

W 2016 roku marka AXA ósmy raz z rzędu została uznana w rankingu Interbrand za najbardziej wartościową markę ubezpieczeniową świata wartą 10,5 mld USD. Siła i stabilność finansowa AXA potwierdzone są przez światowe agencje ratingowego w ich ratingach, które można znaleźć na tej stronie.

W Polsce AXA jest obecna od 2006 roku. Oferuje ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia osobowe i majątkowe, w tym m.in. komunikacyjne i turystyczne, ubezpieczenia emerytalne (OFE), pomoc assistance oraz usługi zarządzania aktywami niemal 3,2 mln klientom, a także ubezpieczenia majątkowe dla firm, w tym międzynarodowych korporacji. W 2015 roku AXA nabyła 100% BRE Ubezpieczenia TUiR AXA i od tego czasu jest wyłącznym partnerem mBanku w oferowaniu ubezpieczeń ochronnych na życie i majątkowych.

Od 2012 roku AXA  w ramach kampanii „Bezpieczni na drodze” udostępnia aplikację, która umożliwia każdemu kierowcy sprawdzenie swojej wiedzy z zakresu bezpieczeństwa na drodze oraz wpływu komunikacji samochodowej na środowisko. Kampania „Bezpieczni na drodze” to część ogólnoświatowej akcji Road Safety organizowanej przez Grupę AXA w wielu krajach Europy i świata.

Na polskich drogach co roku ginie ponad 4 tys. osób, dlatego temat bezpieczeństwa drogowego wymaga szczególnej uwagi zarówno instytucji publicznych, jak też biznesu. Wierzymy, że częścią naszej działalności powinno być wywieranie pozytywnego wpływu na otaczające nas środowisko i społeczność, dlatego też podejmujemy działania zwiększające świadomość użytkowników dróg w obszarach odpowiedzialnego korzystania z samochodów i ograniczania ich negatywnego wpływu na środowisko. Każdego dnia staramy się przekuwać te słowa w czyny, podejmując szereg działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu – ich częścią jest akcja „Bezpieczni na drodze”.

https://axa.pl/