Ten serwis jest w trakcie budowy. Niebawem ruszamy z nową stroną www. Za niedogodności przepraszamy.

DEKRA Polska Sp. z o.o.

Grupa DEKRA w Polsce jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE, którego początki sięgają 1925 roku
i niemieckiej firmy zajmującej się motoryzacją. Dziś marka DEKRA jest szeroko rozpoznawalna w Polsce, Europie i na świecie.

DEKRA w Polsce od ponad 25 lat świadczy usługi w trzeci liniach biznesowych – motoryzacji, przemyśle
i personelu, łącząc doświadczenie ekspertów, inżynierów, rzeczoznawców i audytorów z różnych branż
i dziedzin. Ich cel jest ten sam - działać na rzecz bezpiecznego świata.

DEKRA wydaje rocznie ok. 1,3 mln ekspertyz i wykonuje ponad 26 mln badań technicznych, co czyni ją największą organizacją ekspertów samochodowych w Europie. Wśród usług DEKRA dla branży motoryzacyjnej znajdują się:

- wyceny pojazdów

- oceny stanu technicznego

- opinie i badania techniczne

- rozwiązania dla firm leasingowych - sprawdzanie obiektu, wyceny, audyty stocków, audyty dostawców, zarządzanie placem depozytowym, dedykowane platformy aukcyjne

- usługi dla firm zarządzających flotami samochodowymi (CFM) – zarządzanie badaniami technicznymi w pojazdach flotowych, oceny powypadkowe, raporty z oględzin, zarządzanie procesem odbioru technicznego pojazdu, remarketing (place depozytowe, platformy do zarzadzania stockiem pojazdów)

DEKRA działa aktywnie na rzecz poprawy bezpieczeństwa, przeprowadzając próby zderzeniowe, symulacje wypadków drogowych oraz kampanie społeczne i informacyjne. DEKRA jest jednym z pierwszych sygnatariuszy Europejskiej Karty na Rzecz Bezpieczeństwa Drogowego. Corocznie na podstawie statystyk i analiz wypadków DEKRA sporządza Raporty Bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Aktywna promocja bezpieczeństwa to również udział w międzynarodowych kampaniach korporacyjnych, takich jak „DEKRA SafetyCheck” czy „Mała Czapka Duża Widoczność”, podczas której specjaliści DEKRA odwiedzają szkoły, przedstawiają najmłodszym jakie obowiązkowe wyposażenie powinien mieć uczestnik ruchu drogowego oraz rozdają czapeczki z odblaskami.

W portfolio DEKRA znajdują się również usługi dla przemysłu, takie jak zaawansowane badania nieniszczące, doradztwo w obszarze bezpieczeństwa procesowego i przeciwwybuchowego; usługi dla budownictwa obejmujące zarządzanie kosztami inwestycji, nadzór inspektorski, ekspertyzy techniczne i przeglądy okresowe budynków. DEKRA to również czołowy gracz na globalnym rynku audytów i certyfikacji.

www.dekra.pl