Ten serwis jest w trakcie budowy. Niebawem ruszamy z nową stroną www. Za niedogodności przepraszamy.

IX edycja konkursu Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

Data publikacji: 11.10.2018r.

Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego ogłasza konkurs na najlepszych popularyzatorów bezpieczeństwa drogowego w Polsce. To już 9 edycja tego wydarzenia. Na terenie całego kraju poszukujemy osób, firm, instytucji publicznych, organizacji pozarządowych i mediów, które swoim ponadprzeciętnym zaangażowaniem przyczyniają się do tego, aby z roku na rok na naszych drogach było coraz bezpieczniej. 

Pomysł na konkurs narodził się w roku 2010. Jego ideą jest promowanie i uhonorowanie osób i inicjatyw, które są podejmowane w różnych zakątkach Polski, a które dotyczą podnoszenia bezpieczeństwa drogowego. Zgłoszenia do nagrody przyjmowane są w pięciu kategoriach: osoba, media, firma, organizacja pozarządowa
i instytucja publiczna. Od początku współorganizatorem inicjatywy jest Krajowa Rada Bepieczeństwa Ruchu Drogowego.

Nagrody dla liderów działań w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego zostaną wręczone podczas uroczystej gali 23 listopada 2018 roku w Warszawie.

Organizator konkursu Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego, powołało Kapitułę Nagrody, którą w tym roku tworzą przedstawiciele: Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Instytutu Transportu Samochodowego, Polskiego Czerwonego Krzyża, Automobilklubu Polski, Banku Światowego.

 

Zgłoszenia kandydatur przyjmowane są do 4 listopada 2018 r. Można przesyłać je pocztą elektroniczną na adres: agata.gajos@pbd.org.pl

Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu znajdują się pod informacją o konkursie, na dole strony. 

 

Więcej informacji na temat konkursu udziela:

Agata Gajos

kom: +48 608 622 027

e-mail: agata.gajos@pbd.org.pl