Ten serwis jest w trakcie budowy. Niebawem ruszamy z nową stroną www. Za niedogodności przepraszamy.

V edycja prestiżowej nagrody dla liderów bezpieczeństwa ruchu drogowego

Data publikacji: 08.09.2014r.

Do 15 października br. można zgłaszać kandydatury do nagrody Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. To prestiżowe wyróżnienie jest okazją do uhonorowania osób i instytucji, które wniosły trwały wkład w rozwój i propagowanie bezpieczeństwa drogowego, a także podziękowania za podejmowane działania i udzielone wsparcie dla kampanii promujących bezpieczeństwo drogowe.

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego. Pod koniec sierpnia powołało ono Kapitułę Nagrody, która dokona wyboru laureatów w 5 kategoriach – osoba roku, instytucja publiczna roku, firma roku, organizacja pozarządowa roku oraz media roku. Kapitułę tworzą przedstawiciele Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, Instytutu Transportu Samochodowego, Polskiego Czerwonego Krzyża, Automobilklubu Polski, Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego – Browary Polskie, firmy DEKRA i Partnerstwa dla Bezpieczeństwa Drogowego.

Nagrody dla liderów działań w dziedzinie bezpieczeństwa ruchu drogowego zostaną wręczone podczas uroczystej gali 28 listopada 2014 roku w Warszawie.

To już 5. edycja konkursu Partner Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Dzięki temu, że ma on zasięg ogólnopolski, przez ostatnie cztery lata mieliśmy okazję poznać wiele instytucji, organizacji i firm, a także wielu ludzi, którzy z prawdziwą pasją i zaangażowaniem działają na rzecz bezpieczeństwa drogowego. I to jest największa wartość tego konkursu – możliwość wyróżnienia i podziękowania za codzienne działania, które czy to na szczeblu ogólnopolskim, czy w środowisku lokalnym mają za zadanie zmieniać na lepsze naszą sytuację na drogach.  Jak co roku, gorąco zachęcamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie, zgłaszania kandydatur i w ten sposób promowania lokalnych  liderów, firm, organizacji pozarządowych oraz mediów, których działania mogą być wzorem i inspiracją dla wszystkich, którzy działają w dziedzinie bezpieczeństwa drogowego.

Zgłoszenia kandydatur przyjmowane są do 15 października 2014 r. Można przesyłać je pocztą elektroniczną na adres: dorota.olszewska@pbd.org.pl, a także tradycyjną na adres: Partnerstwo dla Bezpieczeństwa Drogowego, ul. Pańska 85, 00-834 Warszawa.

Formularz zgłoszeniowy  oraz regulamin konkursu znajdują się na stronie www.pbd.org.pl

Więcej informacji na temat gali udziela:

Dorota Olszewska

kom: +48 608 622 027

e-mail: dorota.olszewska@pbd.org.pl